top of page

CZY OFERUJĄ PAŃSTWO PRZYGOTOWANIE TORTÓW WESELNYCH?

Tak, zapraszamy do zapoznania się z Naszym katalogiem na rok 2024 dostępnym poniżej.

ILE DNI PRZED PLANOWANĄ UROCZYSTOŚCIĄ NALEŻY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA TORT?

Torty z dekoracją klasyczną bądź opłatkiem – 5 dni
Torty z figurką/ dekoracją  z masy cukrowej – 7 dni
Torty weselne – minimum 14 dni (w sezonie letnim 28dni)
* Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zamknięcia list tortowych, w przypadku osiągnięcia limitu.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA TORT?

Zamówienia na tort/y przyjmujemy osobiście w cukierni, telefonicznie, mailowo oraz poprzez komunikator messanger.

JAK DOBRAĆ WIELKOŚĆ POTRZEBNEGO TORTU?

Wielkość tortu określana jest ilością potrzebnych porcji. Przyjmujemy, że jedna porcja przypada na jedną osobę, a waga jednej porcji wynosi  ok.120gram.

CENNIK TORTÓW

Aktualny cennik tortów znajdziesz poniżej jak i w Menu. Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil na FB lub do naszego lokalu.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA TORTU WEDŁUG WŁASNEGO POMYSŁU/ NA PODSTAWIE ZDJĘCIA?

Definitywnie chętnie i często przyjmujemy wyzwania! W celu określenia możliwości realizacji danego pomysłu prosimy o kontakt z managerem w cukierni, bądź wiadomość poprzez komunikator messanger.
Ponieważ każdy tort wykonywany jest ręcznie przez cukierników i rzeźbiarki, nigdy nie będzie odwzorowaniem w skali 1:1. Zawsze natomiast stanowi silną inspirację i punkt wyjściowy na etapie dekorowania.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE SMAKI TORTÓW?

Aktualnie dostępne smaki tortów to:

  1. Marakuja;

  2. Makowa porzeczka;

  3. Makowa porzeczka 2.0

  4. Oreo i malina;

  5. Wiśnia i czekolada;

  6. Chałwa i porzeczka

  7. Kokos i malina

  8. Cytryna i jagoda

  9. Snikers

Więcej informacji o smakach znajdziesz w grafice poniżej i na naszym profilu FB oraz w naszym lokalu.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKOMPONOWANIA WŁASNEGO SMAKU TORTU?

Uwielbiamy eksperymentować, ale nie w tym przypadku. Proponowane przez nas propozycje smaków zostały przygotowane w taki sposób, aby poszczególne komponenty idealnie ze sobą współgrały, tworząc jednocześnie oryginalną i przepyszną całość.

GDZIE I KIEDY MOGĘ ODEBRAĆ ZAMÓWIONY TORT?

Odbiór jest możliwy w godzinach pracy cukierni, po wcześniejszym ustaleniu.

JAK TRANSPORTOWAĆ TORT?

Każdy tort jest zapakowany w pudełko transportowe.
Torty należy transportować na płasko i nie powinny pozostawać poza lodówką dłużej, niż 1,5h (latem - czas ten nie powinien przekroczyć 0,5h w przypadku braku możliwości transportu w warunkach klimatyzowanych).

CZY ZNAJDĘ U WAS AKCESORIA DO TORTÓW?

Indywidualny charakter tortu można uzyskać poprzez dołączenie personalizowanego topperu (drewniany/ czarny/ złoty), napisu w masie cukrowej, piernika dekorowanego, świeczek (pojedynczych bądź cyfr), rac, zimnych ogni w kształcie cyfr
Opcja personalizowanego topperu/ napisu w macie cukrowej dostępna jest tylko przy rezerwacji  tortu z minimalnym 5dniowym wyprzedzeniem
*opcja topperów zapasowych – do wyboru z dostępnej w cukierni puli

W przypadku ustaleń przy dokonywaniu rezerwacji, w miarę możliwości logistyczno transportowych, istnieje opcja dowozu tortu do sali bankietowej/ restauracji na terenie Białegostoku.

POTRZEBUJĘ TORTU NA DZIŚ/ JUTRO. CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA?

Codziennie w naszej witrynie znaleźć można tzw. torty zapasowe – doskonała opcja dla wszystkich, którzy nie zdążyli zrobić rezerwacji w terminie, bądź którzy świętować będą w opcji „last minute”.
O torty zapasowe można dowiadywać się telefonicznie (od godziny 9 rano), wybierając numer cukierni. Nie będą one spersonalizowane, ale osoba odbierająca udzieli informacji o wielkości dostępnych tortów, smakach oraz dekoracji.

Niestety nie mamy możliwości wykonać projektu tortu, ale możemy wysłać zdjęcie gotowego tortu jeszcze przed jego odbiorem.

Raz w miesiącu oferujemy możliwość rezerwacji boxa z kawałkami tortu w różnych smakach (wybranych przez Panią K) - do skosztowania w zaciszu domowym, bądź w trakcie konsultacji z managerem cukierni. Porcje idealnie sprawdzą się do degustacji  dla 2 osób. Cena podstawowa boxa wynosi 70zł.

bottom of page